Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefond korraldas 2009. aasta lõpul ja 2010. aasta alguses kampaania, et koguda annetusi erilise seenhaiguse raviks toimeainele vorikonasool. Kampaania plakatitel olid erilist seenhaigust põdeva Varvara pildid, et tekitada ettekujutust haigusest. Kampaania oli edukas ning seetõttu sai lisaks Varvarale abi ka samasugust haigust põdev pisike tütarlaps Irina.
Varvara vanemad sattusid Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefondi läbi raviarsti, kes oli samuti pärast mitmeid palveid Eesti Haigekassale võimetu perekonda abistama. Ühisotsusena jõuti tulemusele, et tehakse kampaania, et tõmmata tähelepanu haruldast haigust põdevatele lastele ja nende perekondadele, kes peavad iga kuu leidma suuri summasid laste raviks. Varvara ravikulud olid ~13 000 Eesti krooni kahe kuu kohta.
2011. aasta 1. jaanuarist asuski Eesti Haigekassa toimeainet vorikonasool kompenseerima ja tõenäoliselt oli siin üheks tõukeks ka nimetatud kampaania. Kuna Varvaral tekkis toimeaine vorikonasool suhtes resistentsus, siis 2011. aastal kompenseeris Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefond Varvarale teisi sobivaid ravimeid.
Kampaania raames koguti suurem annetussumma, kui ära kasutati ning seetõttu suunatakse ülejäänud summa teiste haruldast haigust põdevate laste raviks.