Püsiannetus on kõige lihtsam ja mugavam viis aidata abivajavaid lapsi Lastefondi vahendusel järjepidevalt.

püsiannetusLastefond aitab igakuiselt sadu raske haigusega võitlevaid lapsi. Et tagada neile lastele ja peredele järjepidev toetus ning kindlustunne, vajame heade inimeste abi, kes annetavad fondile regulaarselt. Meie eesmärk on abistada võimalikult paljusid raske haigusega silmitsi seisvaid lapsi ja peresid. Need lapsed ei vaja tuge üksnes kampaania korras, vaid iga päev. Seetõttu oleme väga tänulikud just neile inimestele, kes toetavad Lastefondi järjepidevalt – fondi püsiannetajatele.

Kui ka teie sooviksite aidata püsivalt, olete oodatud Lastefondi püsiannetajate kogukonda!

Mida püsiannetus tähendab?

Püsiannetaja on inimene, kes on otsustanud toetada Lastefondi iga kuu kindla annetussummaga ja on selleks sõlminud oma kodupangas püsikorralduslepingu, millest on võimalik iga hetk oma internetipangas loobuda (olles püsiannetuse sõlminud kaubanduskeskuses, palume selle katkestamise soovist teada anda e-maili aadressil info@lastefond.ee). Püsiannetuse suuruse ja selle laekumise kuupäeva valib annetaja ise ning summa laekub automaatselt kord kuus Lastefondi annetuskontole. Annetus laekub vaid juhul, kui annetaja pangakontol on vahendeid (kui ei ole, siis ülekannet ei toimu).

Lastefondile saab teha nii üldpüsiannetuse kui ka konkreetselt sihtotstarbeliselt mõne toetusprojekti või püsivalt abi vajava lapse heaks, kirjutades selgitusse vastava märksõna.

Meie püsiannetajate kogukonnas on nüüdseks veidi üle 2000 suure südamega inimese, kes teevad väikeseid heategusid kogu aeg.

Lastefondi püsiannetajaks on kõige lihtsam hakata meie kodulehe vahendusel – vormista püsiannetus siin.

Samuti saavad Tele2 kliendid vormistada püsiannetuse telefoni teel, helistades üks kord Tele2 võrgust ühele alljärgnevatest numbritest ning valitud summa lisandub igakuiselt mobiiliarvele:
900 3003 3 € kuus
900 3010 10 € kuus
900 3020 20 € kuus

Loe rohkem siit.

Sõlmi püsiannetus mTaskuga

mTasku pakub mugavat võimalust teha annetusi vaid paari klikiga ning internetipanka sisenemata või sularaha omamata.

Püsiannetuse lepingu sõlmimiseks lisa oma mTaskusse SA Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefondi kaart, vali annetuse liigiks Püsiannetus, määra sobiv summa, kehtivusperiood ja sagedus ning vajuta nuppu „Salvesta püsiannetus“.

Laadi mTasku rakendus alla siit:

Appstore (iOS)
Google Play (Android)

Tulumaksusoodustused

SA Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefond on kantud tulumaksusoodustusega organisatsioonide nimekirja, mis tähendab, et eraisik saab igalt annetuselt taotleda tulumaksu tagasi (annetaja isikukood ja annetussumma edastatakse meie poolt Maksu- ja Tolliametile ning see kajastub eeltäidetud tuludeklaratsioonis).

Siinjuures ongi oluline, et ülekande tegemisel lisaksite selgitusena enda isikukoodi, mis tagab, et teie annetuste andmed edastatakse automaatselt tuludeklaratsioonile ning te saate tulumaksu tagasi taotleda.

Loe ka teiste toetusvõimaluste kohta.